Plaukiojantis fontanas Euphrates

As low as 1 453,87 €
Plaukiojantis fontanas Euphrates turi standartinio tipo vandens srovės purkštuką kurio pagalba išgaunamas nedidelio aukščio lenktas parabolės formos vandens efektas.
Gamintojas
Safe Rain
Prieinamumas
Nėra Sandėlyje
Pristatymo Terminas
10-20 d. d.

Plaukiojantis fontanas yra lengvai surenkamas ir įrengiamas bet kuriame tvenkinyje ar kitame vandens telkinyje. Rinkinys puikiai tinka tvenkiniams, ežerams ar upėms. Tai leis jums gauti nuostabius vizualinius efektus, pagerinant jūsų sodo, parko ar kitos erdvės, kurioje yra vandens telkinys. Be vizualinių efektų fontanas atlieka aeravimo fukciją, vanduo papildomai prisotinamas deguonimi  ir tampa švaresnis bei skaidresnis. Fontano montavimas ir pajungimas užtrunka vos kelias valandas. Vandens purkštuko keitimas yra itin paprastas ir greitas. Pagrindas yra plūduriuojantis korpusas, kuris palengvina montavimą. Fontano siurblys turi grubaus valymo filtrą, kurio dėka sulaikomi nešvarumai. Filtras apsaugo siurblio ir fontano purkštukus nuo užsikimšimo ir nesukels žalos. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdėti jį į vandenį ir prijungti prie maitinimo šaltinio. Dėl specialios konstrukcijos jis plūduriuos ant vandens, tačiau jo elementai išliks mažai pastebimi. Fontano veikimas nepriklauso nuo vandens lygio svyravimo tvenkinyje. Prietaiso priežiūra nesukelia jokių problemų, valymui pakanka jį ištraukti į krantą.

Fontano komplektas

Panardinamas vandens siurblys, pontoninis plūduriuojantis korpusas, fontano purkštukas ar jų komplektas, ankeravimo rinkinys su trosais.

Fontano Privalumai

Greitai surenkamas ir įrengiamas, patogus purkštuko galvutės keitimas, paprastas montavimas ir priežiūra. Aeruoja ir sotina vandenį deguonimi, ilgaamžis plūduriuojantis korpusas, nesudėtingas fontano perkėlimas, patogus ankeravimo rinkinys, vandens siurblys saugus aplinkai, turi terminę apsauga nuo perkaitimo.

Techninės Specifikacijos

Modelis V 500W
Srovės aukštis iki 0.50 m
Srovės skersmuo iki 1.60 m
Įšoriniai matmenys Ø670 x 540 mm
Siurblio variklio Įtampa 230 V/50 Hz
Siurblio variklio galia 560 W
Siurblio našumas iki 36 m³/h
Elektros kabelio ilgis 10 m
Vandens gylis nuo 1 m

Papildomos Galimybės

Fontano modelis yra pritaikytas prie daugumos fontanu purkštukų todėl leidžia rinktis iš didelio fontano purkštukų galvučių pasirinkimo. Kad nenusibostu monotoniškas vaidas prie įsigyto fontano visada bus įmanoma užsisakyti papildomą vandens purkštuką. Nebus problemų keičiant fontano vietą, nes visada papildomai galėsite įsigyti povandeninio kabelio ilgintuvą vandens siurbliui ar šviestuvų rinkiniui.

Siūloma papildoma įranga : Povandeninių šviestuvų rinkinys, papildomas fontano purkštukas, povandeninio kabelio ilgintuvas.

Fontano Eksploatacija

Paruošimas šaltajam sezonui

Atšalus orams kai vidutinė paros lauko temperatūra pasiekia 10°C būtina atlikti fontano numontavimo darbus. Išjunkite fontano elektros maitinimo įvadą. Ištraukite fontaną iš vandens. Fontaną atjunkite nuo elektros maitinimo rozečių ir įneškite į saugomas, vėdinamas ir šildomas patalpas taip laikykite visa žiemos periodą.

Paruošimas šiltajam sezonui

Atšilus orams kai vidutinė paros lauko temperatūra pasiekia 10°C galima atlikti fontano sumontavimo darbus. Įkelkite fontaną į vandenį prijunkite perkabinkite tvirtinimo. Fontaną prijunkite prie elektros maitinimo rozečių, ir tik tada įjunkite fontano elektros maitinimo įvadą.

Daugiau informacijos
Gamintojo Kodas F4500101-0
Gamintojas Safe Rain
Kilmės šalis Ispanija
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Plaukiojantis fontanas Euphrates
Your Rating
© 2000 Visos teisės saugomos Palvitana, UAB.