Apie Mus

Įmonė gamina bei prekiauja sertifikuota fontanų įranga. Gaminame pagal užsakymą statinius, dinaminius, muzikinius, stacionarius, ir plaukiojančius fontanus. Mūsų specialistai patars, kaip panaudojant šiuolaikines technologijas, iš vandens išgauti sudėtingiausias formas ir kompozicijas. Įmonės kolektyvas atsižvelgdami į klientų norus patars, suprojektuos ir kompleksiškai įrengs bet kokio dydžio ir bet kokios formos fontaną tiek lauke, tiek namų vidaus aplinkoje. Musų įmonės naudojama šiuolaikinė technologinė įranga leidžia išgauti įvairiamokslę vandens žaismo dinamiką ir kartu su besikeičiančiu įvairių spalvų gama fontano apšvietimu.

Produckcija Ir Patirtis

Mūsų kompanija turi daugiau nei 22 metų patirtį su sertifikuota vidaus ir lauko fontanų įrengimu ir įrangos pardavimu. Bendraujame su lyderiaujančiomis kompanijomis fontanų ir tvenkinių įrengimo srityje, taip pat su architektais, dizaineriais, statybinėmis ir landšafto tvarkančiomis įmonėmis. Projektuojame, atliekame visus bendra-statybinius darbus susijusius su fontanais ir tvenkiniais. Naudojame tik gerai žinomų kompanijų įrangą ir medžiagas tam kad užtikrintume ilgalaikį, ekonomišką ir patikimą įrangos tarnavimo laiką. Mes nuolat ieškome partnerių, kad galėtumėme savo klientams pasiūlyti moderniausių ir naujų technologijų.

Klientai Ir Skaidrumas

Klientas – mums yra svarbiausias. Nuolat tobulinantis ir gilinantis į profesines žinias siekiame greito, kokybiško paslaugos teikimo, maksimaliai supaprastinant kliento dalyvavimą procese. Esame atviri, suteikiame aiškią suprantąmą informaciją apie vykdomus paslaugos etapus. Veiklą vykdome skaidriai, nieko nepagražindami ir nenuslėpdami, kas leidžia drąsiai žengti į priekį.

Gamybos Procesas

Pagrindinis mūsų įmonės uždavinys, klientui sukomplektuoti ir surikti tinkamą fontaną. Šiam tikslui mes naudojame kokybiškus produktus ir atrinktas tinkamiausias medžiagas. Mūsų specialistai turi didelę patirtį visus reikalingus įrankius ir įrangą, kurios pagalba bus sukomplektuotas ir surinktas. Montavimo ir surinkimo darbai turi būti atliekami kruopščiai ir atsakingai, kad fontanas būtu stabilus ir išlaikytu estetinį vaizdą.

© 2000 Visos teisės saugomos Palvitana, UAB.