Slapukų Politika

Šioje slapukų politikoje aprašoma, kokie slapukai naudojami Palvitana, UAB interneto svetainėje www.palvitana.lt (toliau – Interneto svetainė), kokiais tikslais jie naudojami, taip pat kokias teises turi naudotojai, norintys pakeisti ir pasirinkti slapukų naudojimo tvarką pagal savo poreikius. Slapukai padeda Interneto svetainės serveriui identifikuoti, kad būtent Jūs naudojatės Interneto svetaine, ir automatiškai tankinti turinį pagal Jūsų poreikius. Interneto svetainės www.palvitana.lt pagrindiniame puslapyje paspaudę mygtuką „Sutinku“, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų naudojami šioje slapukų politikoje nustatyta tvarka.

Kas yra slapukai ?

Slapukas yra nedidelis failas, išsaugomas interneto naršyklėje, kai tik Jūs apsilankote interneto svetainėje. Tekstiniame faile įrašyta informacija skirta įsiminti nustatymus, kuriuos interneto svetainės lankytojas pasirinko interneto svetainei peržvelgti, tam, kad kitą kartą lankytojui nereikėtų jų kartoti.

Kokie slapukai naudojami Interneto svetainėje ir kokias tikslais jie naudojami ?

Mes naudojame kelių tipų slapukus – nuolatinius ir vienos sesijos. Vienos sesijos slapukai ištrinami iš Jūsų įrenginio, kai tik uždarote interneto naršyklę. Nuolatiniai slapukai saugomi Jūsų įrenginyje tol, kol jie yra specialiai ištrinami arba kol baigiasi jų galiojimas. Mes naudojame slapukus šiais tikslais :

Būtinieji slapukai. Būtinieji slapukai padeda atvaizduoti Jums interneto svetainės turinį Jūsų įrenginyje. Būtinųjų slapukų pagalba užtikrinamas interneto svetainės funkcionalumas bei prisitaikymas prie Jūsų poreikių, pavyzdžiui, svetainės atvaizdavimas pritaikomas Jūsų ekrano dydžiui. Būtinieji slapukai yra būtini tinkamam interneto svetainės veikimui. Be jų negalima sudaryti galimybės visapusiškai naudotis mūsų interneto svetaine. Būtinieji slapukai taip pat užtikrina, kad Jums davus sutikimą to nereikės daryti pakartotinai kiekvieną kartą Jums besilankant mūsų interneto svetainėje. Duomenų tvarkymo pagrindas – Duomenų valdytojo teisiniai interesai.

Funkciniai slapukai. Išsaugome informaciją apie Jūsų pasirinktas nuostatas Interneto svetainei tinkinti atsižvelgiant į Jūsų asmeninius interesus. Šie slapukai saugomi Jūsų įrenginyje tol, kol Jūs juos sąmoningai ištrinsite. Duomenų tvarkymo pagrindas – Duomenų valdytojo teisiniai interesai.

Analitiniai slapukai. Šie slapukai skirti rinkti ir kaupti statistinius duomenis apie Interneto svetainės struktūrą, rinkodaros kampanijų duomenis, taip pat informaciją apie lankytojų skaičių, Interneto svetainėje praleistą laiką, naudotojų grupes ir paieškos įrankius. Informacija naudojama analitiniais tikslais, siekiant išsiaiškinti, ar Interneto svetainės lankytojai domisi Interneto svetainės funkcionalumu bei jos funkcionalumo ir patogumo pagerinimo galimybėmis. Kai kuriais atvejais Interneto svetainėje naudojamus kelis analitinius slapukus Palvitana, UAB nustatyta tvarka ir tik nurodytais tikslais valdo trečiosios šalys, pvz., „Google Analytics“. Šie slapukai išsaugomi 2–24 mėnesių laikotarpiui arba kai kuriais atvejais visam laikui, kol Jūs sąmoningai juos ištrinsite. Duomenų tvarkymo pagrindas – Interneto svetainės lankytojo sutikimas.

Mūsų renkamų slapukų sąrašas

Žemiau esančioje lentelėje pateikiami mūsų renkami slapukai ir kokia informacija jie saugomi.

Slapuko Pavadinimas Slapuko Aprašymas Galiojimas
FORM_KEY Saugo atsitiktinai sugeneruotą raktą, naudojamą užkirsti kelią suklastotoms užklausoms. 1 valanda
PHPSESSID Jusų sesijos ID serveryje. 1 valanda
GUEST-VIEW Leidžia svečiams peržiūrėti ir redaguoti savo užsakymus. 24 valandos
PERSISTENT_SHOPPING_CART Nuoroda į informaciją apie jūsų krepšelį ir peržiūros istoriją, jei to paprašėte. 24 valandos
STF Informacija apie produktus, kuriuos el. paštu išsiunte draugams. 24 valandos
STORE Atitinkamos parduotuvės peržiūra arba jūsų pasirinkta kalba. 24 valandos
USER_ALLOWED_SAVE_COOKIE Nurodo, ar klientas leido naudoti slapukus. 24 valandos
MAGE-CACHE-SESSID Palengvina naršyklės turinio talpyklą, kad puslapiai būtų greičiau įkeliami. 24 valandos
MAGE-CACHE-STORAGE Palengvina naršyklės turinio talpyklą, kad puslapiai būtų greičiau įkeliami. 24 valandos
MAGE-CACHE-STORAGE-SECTION-INVALIDATION Palengvina naršyklės turinio talpyklą, kad puslapiai būtų greičiau įkeliami. 24 valandos
MAGE-CACHE-TIMEOUT Palengvina naršyklės turinio talpyklą, kad puslapiai būtų greičiau įkeliami. 24 valandos
SECTION-DATA-IDS Palengvina naršyklės turinio talpyklą, kad puslapiai būtų greičiau įkeliami. 24 valandos
PRIVATE_CONTENT_VERSION Palengvina naršyklės turinio talpyklą, kad puslapiai būtų greičiau įkeliami. 24 valandos
X-MAGENTO-VARY Palengvina naršyklės turinio talpyklą, kad puslapiai būtų greičiau įkeliami. 24 valandos
MAGE-TRANSLATION-FILE-VERSION Palengvina turinio vertimą į kitas kalbas. Naršyklės seanso pabaiga
MAGE-TRANSLATION-STORAGE Palengvina turinio vertimą į kitas kalbas. Naršyklės seanso pabaiga
_ga Slapukas naudojamas statistinei informacijai apie interneto svetainės lankomumą rinkti. Gauti duomenys yra naudojami ataskaitoms rengti ir siekiant patobulinti puslapį. 2 metai
_gid Slapukas naudojamas statistinei informacijai apie interneto svetainės lankomumą rinkti. Gauti duomenys yra naudojami ataskaitoms rengti ir siekiant patobulinti puslapį. 24 valandos
_utma Identifikuoja klientus ir sesijas. Tikslas - unikalių sesijų sekimas ir analizė. 2 metai
_utmb Nustato naujas sesijas, naujus apsilankymus. Tikslas - naujų pirkėjų skaičiaus augimo analizė. 30 minučių
_utmc Nustato ar tai naujo kliento sesija, apsilankymas. Tikslas - naujų pirkėjų skaičiaus augimo analizė. Naršyklės seanso pabaiga
_utmz Saugo šaltinį, kuris parodo, kaip klientas pasiekė svetainę. Tikslas - parduotuvės atrandamumo analizė. 6 mėnesiai

Kaip pasirinkti ir pakeisti slapukų naudojimo tvarką?

Jeigu Jūs pageidaujate, kad slapukai nebūtų naudojami Jūsų įrenginiuose, Jūs galite pakeisti savo naršyklės saugumo nustatymus. Išsamesnės informacijos apie slapukus, taip pat apie tai, kaip juos ištrinti ir valdyti, galite rasti www.aboutcookies.org arba savo interneto naršyklės pagalbos skyriuje.

Slapukus Politiką tvarko Palvitana, UAB, įmonės kodas – 125173121, juridinis adresas – Klaipėdos pl. 74-2, Palanga LT-00163, Lietuva.

© 2000 Visos teisės saugomos Palvitana, UAB.