Plaukiojantis fontanas 3IN1

1 149,00 €
Plaukiojantis fontanas 3IN1 pasižymi ypač mažu energijos suvartojimu ir yra vienas populiariausiu fontanų Lietuvoje su ir turi net 3 fontano pukštukus.
Prieinamumas
Yra Sandėlyje
Pristatymo Terminas
2-5 d. d.

Plaukiojantis fontanas yra lengvai surenkamas ir įrengiamas bet kuriame tvenkinyje ar kitame vandens telkinyje. Rinkinys puikiai tinka tvenkiniams, ežerams ar upėms. Tai leis jums gauti nuostabius vizualinius efektus, pagerinant jūsų sodo, parko ar kitos erdvės, kurioje yra vandens telkinys. Be vizualinių efektų fontanas atlieka aeravimo fukciją, vanduo papildomai prisotinamas deguonimi  ir tampa švaresnis bei skaidresnis. Fontano montavimas ir pajungimas užtrunka vos kelias valandas. Vandens purkštuko keitimas yra itin paprastas ir greitas. Pagrindas yra plūduriuojantis korpusas, kuris palengvina montavimą. Fontano siurblys turi grubaus valymo filtrą, kurio dėka sulaikomi nešvarumai. Filtras apsaugo siurblio ir fontano purkštukus nuo užsikimšimo ir nesukels žalos. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdėti jį į vandenį ir prijungti prie maitinimo šaltinio. Dėl specialios konstrukcijos jis plūduriuos ant vandens, tačiau jo elementai išliks mažai pastebimi. Fontano veikimas nepriklauso nuo vandens lygio svyravimo tvenkinyje. Prietaiso priežiūra nesukelia jokių problemų, valymui pakanka jį ištraukti į krantą.

Fontano komplektas

Panardinamas vandens siurblys, pontoninis plūduriuojantis korpusas, fontano purkštukas ar jų komplektas.

Fontano Privalumai

Greitai surenkamas ir įrengiamas, patogus purkštuko galvutės keitimas, paprastas montavimas ir priežiūra. Aeruoja ir sotina vandenį deguonimi, ilgaamžis plūduriuojantis korpusas, nesudėtingas fontano perkėlimas, patogus ankeravimo rinkinys, vandens siurblys saugus aplinkai, turi terminę apsauga nuo perkaitimo.

Techninės Specifikacijos

Purkštukai  3IN1
Srovės aukštis iki 4.0 m
Srovės skersmuo iki 10.5 m
Siurblio variklio Įtampa 230 V/50 Hz
Siurblio variklio galia 560 W
Siurblio našumas iki 55.0 m³/h
Elektros kabelio ilgis 30 m
Vandens gylis nuo 0.8 m

Papildomos Galimybės

Siūloma papildoma įranga : Povandeninių šviestuvų rinkinys, povandeninio kabelio ilgintuvas.

Fontano Eksploatacija

Paruošimas šaltajam sezonui

Atšalus orams, kai vidutinė paros lauko temperatūra nukrenta iki 10°C, būtina atlikti fontano išmontavimo darbus. Išjunkite fontano elektros maitinimo įvadą, fontaną atjunkite nuo elektros maitinimo rozečių, Ištraukite fontaną iš vandens, nuplaukite nešvarumus ir įneškite į saugią, vėdinamą, šildomą patalpą žiemos periodui.

Paruošimas šiltajam sezonui

Atšilus orams, kai vidutinė paros lauko temperatūra pasiekia 10°C, galima atlikti fontano sumontavimo darbus. Įkelkite fontaną į vandenį,  prijunkite ankeriavimo trosus. Fontaną prijunkite prie elektros maitinimo rozečių, ir tik tada įjunkite fontano elektros maitinimo įvadą.

"

Daugiau informacijos
Gamintojo Kodas FF-3IN1
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Plaukiojantis fontanas 3IN1
Your Rating
© 2000 Visos teisės saugomos Palvitana, UAB.